• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/gorkemkaplanofficial
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905358929246
  • https://twitter.com/grkm_kaplan
  • https://www.instagram.com/gorkemkaplan.official
Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler
Site Menüsü
Videolar

Online Eğitim Grupları!

Geçtiğimiz sezon başlattığımız ve oldukça faydasını gördüğümüz bu sistemi artık sürekli bir şekilde harekete geçiriyoruz!


Peki Online Eğitim Gruplarımız Nedir

Online eğitim grupları 10'ar kişilik kontejanla sınıflandırılmış ve başka şehirlerde olup ya da İstanbul'da bile olsa bizden ders alma imkanı olmayan kişiler için başlatılmış bir projedir. Bu projede amaç bireylere sağlıklı bir şekilde kilo verdirip spor ve beslenme alışkanlıkları kazandırmaktır.

Online Eğitim Grupları Nasıl İşliyor

Online eğitim gruplarımız 10'ar kişilik ve toplamda 12 hafta sürecek bir programa dayalı olarak ilerlemektedir. Bir grup süresini doldurmadan yeni bir grup açılmamaktadır. Yani her 3 ayda sadece bir kez 10 kişilik bir grup açılmaktadır. Hedefimiz tamamen kilo vermek ve ilk grup hedefi 12 haftada tam -10 kg'dır.
Tüm kayıtlar alındıktan sonra üyeler ve antrenör arasında bir whatsapp grubu açılacaktır. Bu grup içerisinden direkt olarak Görkem Kaplan ile görüşecek ve onun yönlendirmesinde antrenman ve beslenme programınızı yapacak, kafanıza takılan her türlü soruda destek alabileceksiniz. Grubumuz haftaiçi 12001700 arası bütün soru ve planlamalar için açık olacaktır. Beslenme, antrenman ve belirli periyotlarla kilo kontrolü gibi her şey bizim kontrolümüzde gerçekleşecektir. Üyeler gruba alınmadan önce istenilen bütün bilgilerin tarafımıza iletilmiş olması gerekmektedir.

Online Eğitim Grupları Ne Zaman Başlıyor

Her sezon 1 Ekim tarihinde ilk grup oluşturulur. 10 kişilik kontejanın dolmaması halinde ücretler iade edilir veya öğrencidanışanın talebi üzerine bir sonraki ay başlatılmak suretiyle dondurulur.

Online Eğitim Grupları Ödemeleri Ne Kadar

Online eğitim gruplarımzın ödemeleri astronomik rakamlarda değil. Aylık olarak banka havalesi yoluyla alınmaktadır ve aylık sadece 350 TL'dir.

Dondurma ve İptal Süreleri

Online eğitim gruplarımız içerisinde ödemeler zaten aylık yapıldığından dondurma gibi bir sürece ihtiyaç yoktur. İstenildiği andan itibaren gruptan ayrılabilirsiniz fakat tekrar dönmek istediğiniz de bir sonraki grubun açılmasını beklemeniz gerekmektedir.

Kayıt ve İletişim

05358929246
info@gorkemkaplan.com
instagramgorkemkaplan.official

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam4
Toplam Ziyaret26657
Site Haritası